חגי סגל

העורך הראשי של 'מקור ראשון', לשעבר עורך הביטאון 'נקודה' ומייסד מחלקת החדשות בערוץ 7, מחברם של שבעה ספרי דוקומנטריה וסאטירה, מגיש תוכנית שבועית בערוץ הכנסת, תושב עפרה

חדשות טובות: ברוכים הבאים לאתר 'מקור ראשון'

20 שנים וקצת אחרי שעיתון 'מקור ראשון' יצא לראשונה לאור העולם, אנו גאים להשיק אתר טרי לעיתון ותיק. לכם הקוראים אנו מבטיחים להמשיך בקו איכותי, מדוד, מרחיב דעה, וכמובן - בעד היהודים

גולשים וגולשות יקרים, ברוכים הבאים לאתר 'מקור ראשון', אתר טרי של עיתון ותיק. יחד עמנו אתם משתתפים בזאת בטקס גזירתו של הסרט הווירטואלי המוליך אותנו מעולם הדפוס אל מרחב הרשת. מסדרון ארוך וחדיש, אפוף ניחוחות של צבע טרי, מחבר כעת את הגרסה המודפסת של 'מקור ראשון' עם הגרסה הדיגיטלית.

אכן, זה קורה באיחור מה. 'מקור ראשון' הוא כבר בן עשרים וקצת. זהו אינו גיל מופלג בשוק התקשורת שבו הרגלי הצריכה מתגבשים באופן איטי במיוחד, אך גם לא גיל צעיר כמו בחיים הביולוגיים. נסיבות שונות ומשתנות גרמו לכך שאמנם הייתה לנו עד כה נוכחות אינטרנטית מסוימת, אבל לא היה אתר משמעותי שכולו 'מקור ראשון'. מעכשיו יש.

איזה מין אתר הוא יהיה? ובכן, לא אתר חדשות עצבני עם 'פושים' מדי חצי שעה, אלא אתר עיתונאי שיעלה בקנה אחד עם אופיו המקצועי והרעיוני של 'מקור ראשון': איכותי, מדוד, מרחיב דעה, מרתק, בעד היהודים. דף הבית שלו יוליך אתכם להתרחשויות החשובות באמת בארץ ובעולם, לפרשנויות מחכימות על הנעשה בזירה הציבורית, ולטורי דעה בענייני פוליטיקה, ביטחון, מדיניות, חברה, חינוך, כלכלה ויהדות.

בדומה לעיתון הבית, גם האתר החדש לא יימשח בצבעי הכחול והצהוב שמאפיינים אתרי אקטואליה רבים. הוא יכיל חלק גדול מתכני המהדורה השבועית של העיתון וישמש כזרוע היומית שלו, אך לא יחליף אותה. לטעמי, עדיין אין תחליף לעיתון מודפס, לעלעול הדפים ולהרגלי הקריאה בשבת. אחרי תקופת הרצה מסוימת ייתכן שחלק מהתכנים באתר יוגבלו למנויים בלבד, אבל עוד חזון למועד. אנחנו מאמינים שגולשים שטרם פגשו את 'מקור ראשון' בתיבות הדואר שלהם או בדוכני העיתונים יקבעו פגישה שכזאת אחרי שיבקרו כאן פעמים אחדות. להם, למנויינו הוותיקים ולעצמנו אנחנו מאחלים חדשות טובות ככל האפשר.  

כתבות קשורות

כתבות אחרונות באתר