• 16.

    התרשמות אישית

    קניתי, טעמתי ו..., 11/03/12 00:43

    טעים אבל השניצל כ''כ קטן שזו ממש רמאות.. לא קניתי שניצלונים אלא שניצל אז למה כזה קטן?????? ועוד בכזה מחיר? לא שווה...

  • 15.

    רציתי לנסות- עם מחיר כזה- אני מוותרת. (ל''ת)

    נינה, 15/02/12 06:44

  • 14.

    מבאס!!!!??? זה חזירות לקחת על 6 חתיכות 40 שקל כולה חתיכת עוף

    שרון, 14/02/12 08:43

    וראיתם איזו אריזה של רמאות . נותנים לך אריזת ואקוםפ ענקית כאילו יש שם 4 קילו הודו ושפותחים את השקית רואים 6 חתיכות מסכנות זו מדינה של חזירים

  • 13.

    המחיר יקר - רק כי אנשים קונים

    פראיירים, 14/02/12 08:41

    אם לא יקנו יותר את הרעל הסינטטי הזה במחיר טירוף של 40 ש''ח, זה ירד....
    איפה החרם איפה ?

  • 12.

    לידיעתכם-שאר מוצרי מאמא עוף (שהם ממש טעימים)עולים כ-35 שקלים ל- גרם400

    עכשיו נזכרתם להתלונן?, 14/02/12 08:23

    אני מודה שאני מתה על החזה עוף בגריל ועל השווארמה של מאמא עוף- מדובר במוצרים טעימים ביותר. אבל למה צריך לשלם מעל 30 שקלים ל-400 גרם מוצר?כשיש לי זמן ואני לא מתעצלת אני קונה קילו חזה עוף בפחות מ-20 שקלים ומכינה בעצמי. אבל אני מודה- יוצא לי פחות טעים ורך משלהם.

  • 11.

    יקר-לא לקנות (ל''ת)

    משה, 14/02/12 07:46

  • 10.

    הכינו לבד - גם יותר טעים וגם חוסך 70-80% מהעלות

    אבי, 14/02/12 07:32

    ב40 ש''ח אפשר לקבל ברשתות מסויימות (לא כולן) חזה עוף פרוס, טרי ומעולה במשקל שהוא בערך פי 3 מהכמות בשקית של השניצל האפוי.
    פרורי לחם אפשר להכין לבד בכמויות גדולות מצנימים מרוסקים מכמה סוגי לחם, לחמניות וחלה. זה הרבה יותר טעים מהפרורים המוכנים.
    אני מכין שקית ענקית שמספיקה ל20 שניצלים.
    העלות יורדת עוד יותר אם משתמשים בעוף קפוא.
    חבל על הכסף לקנות את העוף המוכן הזה.

  • 9.

    עם החזירות של המחירים כאן במדינה שום דבר לא מפתיע יותר (ל''ת)

    מה הפלא? גם ככה לא נקנה את זה, 14/02/12 07:27

  • 8.

    השניצל יקר מאוד- לא לקנות , העם דורש צדק חברתי (ל''ת)

    שרון, 14/02/12 06:15

  • 7.

    גם זה וגם השיניצל ''דק'' מוחרמים אצלי...

    זהבית, 14/02/12 05:56

    מחירים בשמיים!!!!
    לא מוצדק!!!
    ניצול ציני של מצוקת ההורים להכין לילדים אוכל ומהר.

  • 6.

    ''מה שלא ברור הוא למה תנובה קובעים תג מחיר כזה גבוה'' = חה הצחקת אותי ! (ל''ת)

    תם, 14/02/12 03:12

  • 5.

    הוא לא צריך לעלות יותר מ25 ש''ח לק''ג

    מוטי, לולן, 13/02/12 23:03

    שניצל גולמי=13 ש:ח לק''ג

  • 4.

    לאיזה ניוון הגענו שאמא לא מסוגלת לדפוק שניצל ולערבב בביצה ופרורים

    אבי, 13/02/12 20:53

    במקום זה נותנים לילד מוצר עם ציפוי עבה מבשר ,הבשר עצמו מעובד ומלא בחומרים תעשיתים.ולאט לאט מטשטשים את החיך של הילד עד שהוא מאמין שהזבל הזה טעים

    • הכל נכון, וגם אבא יכול. (ל''ת)

      אני, 14/02/12 03:17

    • ומה קרה לאבא? חטף נכות שניצלים? (ל''ת)

      חיפאית, 14/02/12 08:00

  • 3.

    למה לא ''אפו לבד?''

    דפנה, 13/02/12 20:26

    כל כך פשוט לאפות לבד, ולא דורש כל כך הרבה זמן. טובלים בביצה, טובלים בפירורי לחם עם תבלינים, (אפשר גם להכין פירורי לחם לבד מלחם ששמים בתנור בחום נמוך ומייבשים ואח''כ מרסקים בבלנדר), מניחים בתבנית עם שפריץ שמן, מרססים בשמן ואופים. אפשר להקפיא. חסכון בכסף ובקלוריות..

  • 2.

    למה לא ''אפו לבד?'' (ל''ת)

    דפנה, 13/02/12 20:23

  • 1.

    חוצפה לא נורמלית המחיר הזה.להחרים אותם מיד.ואין צורך לחלק להם מחמאות . (ל''ת)

    להכין בבית יותר טעים ורבע מחיר, 13/02/12 19:46