• 4.

    למה זה כל כך יקר?

    מיצי, 17/01/12 18:24

    רציתי לקנות, ולא יכלתי.

  • 3.

    ק''ג של גבינת עזים בת יום עולה 30 ש''ח ברומניה ו70 שח מהונד/דנמרק (ל''ת)

    Simona Dimona, 20/12/11 08:52

  • 2.

    במחיר שווה לכל כיס- רק 140 ש''ח לקילו! (ל''ת)

    מישהו, 19/12/11 22:04

  • 1.

    אני קונה רק מוצרים שבפיקוח (ל''ת)

    ריקרדו, 19/12/11 20:47