• 6.

    המחיר המצוין לא נכון

    אבי, 22/11/11 20:19

    אני קניתי במגה בעיר במחיר של 26 ש''ח ובחודש שעבר היה מבצע של השני ב50 אחוז...
    שווה כל שקל.

  • 5.

    בחנות זה בערך 8 -9 שקל כולל כל התוספות-אז למה 22--????? (ל''ת)

    מאוד יקר, 22/11/11 04:04

    • כי זו לא אותה כמות אז המחיר שונה (ל''ת)

      נועה, 22/11/11 07:53

    • 8-9 שקל לאיזו כמות? לכוס אולי??? (ל''ת)

      ??, 22/11/11 13:40

  • 4.

    אני אוכל קבוע שם - אני מכור לתוספות-בלי התוספות זה ממש לא זה (ל''ת)

    לא נראה לי, 22/11/11 04:03

  • 3.

    יש למישהו מתכון ליוגורט קפוא במכונת גלידה ביתית ? (ל''ת)

    חובבת יוגורט, 21/11/11 23:06

  • 2.

    יקר!!! ניתן להכין בבית עם מכונה ביתית

    דני פרנד, 21/11/11 21:59

    ניתן להכין בבית עם מכונה ביתית פשוט לחפס מכונת גלידה ולהכנס לאתר מכונות הגלידה והברד my-glida

  • 1.

    ''קצת יקר''??? הרבה יקר !!! להחרים עד שיורידו את המחיר (ל''ת)

    מחיר ריאלי והוגן 15 שקל לקופסה..., 21/11/11 19:17