• 9.

    קצת יקר- אבל איכותי

    זלמן, 28/09/09 20:43

    תפסיקו להתבכיין. על איכות משלמים קצת יותר- וזה מוצר איכותי!

  • 8.

    41 שקל ומעלה

    לא נמכר ב 38!, 24/09/09 11:51

    רוצים שתרוצו לסופר ...בשביל 38 בפועל הרבה יותר יקר!בכל הרשתות.

  • 7.

    שניצל מעולה - אהבתי!

    אבי, 24/09/09 10:55

    מוצר טעים ואיכותי

  • 6.

    יקר יקר ושוב יקר

    תומר, 23/09/09 22:17

    עדיף לקנות ק''ג חזה עוף פרוס בסופר, להכין מראש שניצלים להכניס לקופסה שומרת טריות במקרר ולהכין לילד כל פעם בשלוף במיקרו או בתנור, וככה גם מקבלים מוצר זול וגם לא יקר.


    כדאי יותר מהחומר התעשייתי הזה...

  • 5.

    אכלתי את הדק דק הזה, ונרדמה לי הלשון בקצה. לא בדיחה

    ניצולה משניצל, 23/09/09 22:14

    לא יודעת מה הם מכניסים לשם, את השקית עם השניצלים אני עדיין שומרת, אולי אמסור אותה לבדיקה.

    עובדה מעניינת אחרת: לכל השניצלים יש אותה צורה ואותו גודל, כאילו עוצבו ביד אמן.
    טבעי? שיאכילו בזה את האמא שלהם. אם יעיזו.

  • 4.

    טעמתי וזה באמת מעולה! (ל''ת)

    מירי, 23/09/09 21:44

  • 3.

    ידיעת יח''צנים בזויה

    ארז, 23/09/09 19:59

    מההיבט הצרכני: 38 ש''ח לכמה משקל? 2 ק''ג? 200 גרם? ככה זה במדור כלכלה? רק המחיר?
    ממש לא מתאים לאתר כמו NRG.
    דבר שני: גם ככה אפילו בשר טרי שאנחנו אוכלים רווי כימיקלים והורמונים מחיות שגודלו בתת-תנאים (ולצערי אני לא צמחוני).
    בשר תעשייתי עוד יותר מזעזע באיכותו מבשר טרי.
    תבשלו לכם ולמשפחתכם אוכל בריא!

  • 2.

    פרשנות- מעט בשרוהרבה שמן ופירורי לחם

    Dr R, 23/09/09 19:50

    נטגן במחבת וניתן רעל לילדינו.
    מעט בשר עוף (מעובד), הרבה פירורי לחם, שיספגו הרבה שמן בטיגון.
    המשמעות הרבה קלוריות ומעט מאוד ערך תזונתי מהעוף. צריכת שומן גבוהה, תמורת מעט חלבון (''דק דק'')
    ומי יודע מה באמצע השניצל, בקיצור, תזהרו.
    שניצל צריך להכין בבית לבד מחתיכת חזה עוף אמיתית- אז זה מזין (שוב - השמן זה לא משהו)

  • 1.

    מה זה ''קריספי''? (ל''ת)

    עברית קשה שפה, 23/09/09 19:45