המשטרה: טופז תכנן לרצוח את גרושתו ובעלה

דודו טופז ממשיך להסתבך והערב מתברר שעל פי חשד המשטרה הוא תכנן את רצח גרושתו רוני חן ובעלה. לאחר הארכת המעצר השיבו החוקרים את איש הבידור אל חדר החקירות והטיחו בו את החשדות. המשטרה: טופז הודה בחשדות וקשר את שכנו לתכנון

אבי אשכנזי ונתיב נחמני | 8/6/2009 20:04 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
התפתחות דרמטית בפרשת התקיפות של דודו טופז. הבדרן ואיש הטלוויזיה הודה הערב (ב') וקשר את עצמו לחשדות חדשים, לפיהם תכנן את הרצח של גרושתו רוני חן ושל בעלה השחקן חיים זנאתי. מוקדם יותר היום האריך בית משפט השלום בתל אביב את מעצרו של טופז בשבוע נוסף. חן וזנאתי סירבו להגיב על הדברים.

- טופז ניסה להפליל את מפיקת "כוכב נולד" בתקיפת אבי ניר
- חשד: טופז תכנן לפגוע בצביקה הדר, אברי גלעד וארז טל
- טופז בדברים ראשונים לאחר מעצרו: לא יודע מה קרה לי
 
דודו טופז וגרושתו רוני חן.
דודו טופז וגרושתו רוני חן. צילום: ברק פכטר

על פי החשד, טופז גייס לצורך הזמנת הרצח הכפול את חברו ושכנו דניאל זנקו, אשר חשוד גם בתיווך בתקיפת אנשי התקשורת אבי ניר, שירה מרגלית וסוכן השחקנים בועז בן-ציון.

ראש צוות החקירה, מפקח קובי גטניו, חשף את ההתפתחות כשהציג לשופט בית משפט השלום דן מור מסמך סודי המציג את עיקרי החשדות. החוקרים אמרו שהחשד אודות הזמנת הרצח הכפול התעורר לפני מספר ימים, אבל רק אתמול קיבלו חיזוקים לחשדות.

נציג המשטרה אמר לשופט כי החשד טרם הוטח בפני טופז וטרם ביצעו פעולות חקירה משלימות במטרה לבסס את החשדות. השופט קיבל את בקשת המשטרה להאריך את מעצרו של טופז וקבע כי "לאור העבירות המיוחסות לו, שחלק נכבד מהן אומת בהודאתו של החשוד, אכן קיים חשש ממשי שיפגע באחרים וישבש את החקירה".
מצוד אחר חשודים נוספים

בצהריים הובא טופז לחקירה במטה משטרת מרחב ירקון שם נחקר במשך ארבע שעות וקשר את עצמו לחשדות. בימים הקרובים ימשיכו החוקרים לזמן את טופז לחקירות נוספות, "החקירה של טופז טרם הסתיימה, ואנחנו צריכים לעצור עוד חשודים שחלקם קשורים אליו באופן ישיר", אמר המפקח גטניו.

חיים זנאתי ורוני חן
חיים זנאתי ורוני חן צילום: אמיר מאירי

אתמול הודיעה משטרת תל אביב כי פתחה במצוד אחר חשודים נוספים בפרשה. "הם לא יצליחו לברוח מאיתנו", אמר גורם במשטרה. משעות הבוקר אתמול פשטו בלשי משטרת תל אביב על מספר כתובות בעיר בניסיון לבצע מעצרים של כמה מהחשודים, אולם בכל הכתובות אליהן הגיעו הם לא הצליחו לאתר
את החשודים.

"אנחנו נביא אותם - אם לא היום אז מחר, מקסימום בתוך יומיים", אמר גורם במשטרת תל אביב. "הם לא יצליחו לברוח מאיתנו. יש לנו סבלנות ובסופו של דבר הם יעצרו", אמרו במשטרה.

בסוף השבוע נמצאה בחיפוש בתאו של טופז באבו-כביר צוואה ומכתב התאבדות, זאת לאחר שהוא ניסה בליל חמישי האחרון לשים קץ לחייו באמצעות הזרקת כמות גדולה של אינסולין, ובעקבות זאת אושפז בבית החולים וולפסון בחולון במצב קל. הוא שוחרר לאחר יום אשפוז והוחזר למעצר.

טופז ורוני חן - חצי שנת נישואין בלבד

רוני חן ובעלה חיים זנאתי נישאו רק לפני ארבעה חודשים בטקס מפואר באשדוד. חן היא אישתו השנייה של טופז ואם בנו השלישי. השניים היו נשואים במשך חצי שנה בלבד.

הפרידה של השניים בשנת 2001 הייתה ביוזמתו של טופז והיא הובילה אותו לדיכאון עמוק, שגרם לו להסתגר ארוכות בביתו ואף לשקול להפסיק ולעבוד בטלוויזיה. עם זאת השניים המשיכו לשמור על קשרים.

בראיון למעריב ערב מעצרו, אמר טופז כי בערב התקיפה של שירה מרגלית, המשנה למנכ"ל רשת, היה בדרכו מביתה של חן. חיים זנאתי הוא שחקן הידוע מסדרות כמו "זינזאנה", ו-"כתב פלילי". כמו כן, הוא מופיע בתיאטרון בשפה המרוקאית.

בהכנת הידיעה השתתף לי-אור אברבך

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...

עוד ב''תקשורת''

כותרות קודמות
כותרות נוספות

פייסבוק

פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים