גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן
  1. גרור את לוגו מעריב אל סימן הבית שבסרגל הכלים בראש הדפדפן (ראה תמונה).
  2. בחר "כן" (או Yes) בתיבת הדו-שיח שמופיעה.
  3. זהו, סיימת!

סגור


"משפחת ראדה, באמת שלא התכוונתי לפגוע"

הגולש שהסעיר את פורום ביה"ס בו למדה תאיר ז"ל וטען כי הוא יודע מי הרוצח, פרסם אתמול התנצלות והודה כי שיקר. "הסתלבטתי קצת", סיפר הנער ל-nrg

nrg מעריב | 19/12/2006 0:22 הוסף תגובה הדפס כתבה כתוב לעורך שלח לחבר
עוד תעלומה בפרשת הירצחה של הילדה תאיר ראדה ז"ל נסגרה אתמול מבלי שתוביל לפתרון. גולש שכינה את עצמו י"א, והודיע בפורום בית הספר "נופי גולן" בקצרין, בו למדה תאיר ז"ל, כי הוא יודע מי הרוצח, התוודה כי רק התחזה לתלמיד ואינו יודע דבר על הפרשה. "אני מתנצל בפני כולם ומקווה שהרוצח ייתפס בהקדם", כתב הנער בפורום, ואמר אתמול בערב ל-nrg מעריב: "מצטער שעשיתי משחק כזה".nrg מעריב: "מצטער שעשיתי משחק כזה".

אתמול, אחרי אינספור הודעות של גולשים שהפצירו בי"א לדבר, לאחר שכתב כי אינו פונה למשטרה בשל חשש לחייו, הוא החליט להתוודות ולספר כי מאחורי המידע שפרסם לא עמד דבר. "אני מתנצל בפני כולם שעשיתי טעות כזאת, ואני מודה שטעיתי", כתב הגולש. "למשפחת ראדה - באמת שאני מצטער, לא התכוונתי לפגוע בכם!".

עוד הודה הגולש כי אינו תלמיד בבית הספר, למרות שהציג את עצמו ככזה. "אני בכלל לא מהאזור ובאמת שאני מצטער כי שיקרתי לכם!", כתב. "עוד פעם אני מודה בטעות שעשיתי... ומקווה שהרוצח האמיתי ייתפס בהקדם האפשרי. כי אסור לו להסתובב חופשי".

בשיחה עם nrg מעריב חשף אתמול בערב הנער כי הוא בן 17 ובכלל אינו תושב הצפון. "הסתלבטתי קצת וטעיתי, מה לעשות", הוא מודה. "בסוף עלו עלי".
"איך האמנתם לי?"

הגולש החל בימים שלאחר הרצח להשאיר הודעות בפורום, על-פיהן הוא יודע מי רצח את תאיר, אך הוא מפחד לפנות עם המידע למשטרה מחשש לחייו. "אני יודע מי הרוצח!!! אבל אם אגלה יהרגו אותי", כתב י"א ב-14 בדצמבר. "קשה לי להירדם בלילה. אני לא יכול יותר!"

בתגובה, החלו תלמידים רבים מבית הספר להגיב להודעותיו של י"א, ולעודד אותו לחשוף את הידוע לו למשטרה, על מנת ללכוד את הרוצח. "אם אתה אמיתי באמת אתה יכול ללכת למשטרה, והם ייתנו לך כיסוי", כתב אחד הגולשים. "תאמין לי שהם ממש יכולים לעזור לך, אם תעזור להם ולכולנו תלך

למשטרה בבקשה...אל תפחד כי פחד מביא פחד...תתמודד עם הפחדים.."

בכתיבת הודעת ההתנצלות בפורום, התפלא הגולש בעצמו כי סיפור הכזבים שלו הגיע רחוק כל-כך, וכתב: "אני לא מבין איך זה הגיע עד כדי כך? איך האמנתם לי - גם את זאת אני לא יודע. תיארתם לעצמכם שמישהו שיש לו מידע על הרצח ולא רוצה לספר, יתקרב לפורום?!" הגולש אף פונה אל הרוצח האמיתי, ומציע לו שלוש הצעות: "תהיה גבר ותסגיר את עצמך למשטרה, או שתהרוג את עצמך כמו שהרגת את תאיר כי את זאת אתה יודע לעשות טוב טוב, או שפשוט תישאר בנאדם מגעיל, בלי לב".

כל המבזקים של nrgמעריב לסלולרי שלך

nrgטורסדילים ונופשונים

nrg shops מבצעי היום

תגובות

טוען תגובות... נא להמתין לטעינת התגובות
מעדכן תגובות...
לאייטמים קודמים לאייטמים נוספים
  • פורומים

כותרות קודמות
כותרות נוספות
;
תפוז אנשים